Bu Projenin En Zorlu Yanı Müşterimin Sanatçı Kimliği Taşıması Olsa Gerek.O Bir Ressam! Üstelik Bir Çok Yöntem İle Resim Yapıyor Ebru Sanatı, Sulu Boya , Kara Kalem Ve Bir Çoğu Bunların Yanı Sıra o Henüz 6 Yaşında.

Tuba Hanım İle Telefonla Randevulaştıktan Sonra Zekeriyaköy de Bulunan Arıköy Sitesinde Ki Evlerinde Buluştuk. Bu Kadar Etraflıca Anlatmamın Asıl Sebebi  Yeni Bir Çocuk Odasına İhtiyaçları Var Ancak Odanın Sahibi Yeni Bir Oda İstemiyor 🙂 . Artık Okul Çağına Gelen Küçük Kızları Deniz İçin Yeni Bir Çalışma Masası Giyinme Dolabı Ve Yatak İstiyorlar. Ayrıca Tuba Hanım Pencerenin Önünde Bir Sedir Detayı Olması Konusunda da İstekli. Ancak Deniz Odasında Bulunan Eski Giyinme Dolabı Ve Ondan Geriye Kalan Duvarların Tamamını Yaptığı Çalışmalar İle Doldurduğundan Odasını Dağıtmalarına(!) İzin Vermiyor.

Neler Yapmamız Gerektiğini Konuştuktan Sonra Keyifli Bahçe Sohbetimizi Geride Bırakıp Denizin Odasına Çıkmak İçin Hazırlandım. Henüz Salonun İçinden Yukarıya Tırmanan Merdivenlerin Başına Gelmiştim Ki Deniz’in Çalışmalarını Merdiven Duvarlarına Asarak Sergilediğini Gördüm. Odanın Ölçülerini Alıp Tuba Hanım’ın İstediği Diğer Detayları Not Ederek Keşfi Tamamladım.

Sıra Geldi 6 Yaşında ki Müşterimi İkna Etmeye 🙂

Deniz’e Yaptığımız Sunum : https://www.youtube.com/watch?v=BauwdT2H62s

Bu Sunumu Video Galeri Bölümünden İzleyebilirsiniz.

Bu Sunumdan Sonra İkna Etmeyi Başardığımız Deniz Odasına Girmemiz Konusunda Bize İzin Verdi Ve Bizde Ona Gizli Bölmeleri Olan Mobilyalar Penceresinin Önünde Bir Sedir Bolca Kitaplık Ve Genişce Bir Sergi Alanı Verdik.

Deniz’in Odası Teslim :https://www.youtube.com/watch?v=MxwmDdGX5_Y

Bu Sunumu Video Galeri Bölümünden İzleyebilirsiniz.

Deniz’in Tüm Yaşamı Boyunca En Güzel Renkleri Yakalaması Dileklerimle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien